Методист вищої категорії відділення підготовки іноземних громадян до вступу у заклади вищої освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології

Опис вакансії:

Освіта:
Вища педагогічна освіта (спеціаліст, магістр)

Досвід роботи:
Стаж роботи на посаді методиста першої категорії не менше трьох років

Вимоги до претендента:
Впевнений користувач ПК, повинен знати: Закони України, акти Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо освітньої галузі; законодавчі та нормативно-правові акти, що регламентують перебування іноземних студентів на території України; законодавчі та нормативно-правові акти, що регламентують оформлення і- видачу Посвідки на тимчасове проживання слухачів та іноземних студентів; правила оформлення офіційних документів слухачів та іноземних студентів для внесення до банку даних ДМС України.

Завдання та обов’язки:
Оформлення в’їзних та виїзних документів для слухачів та іноземних студентів Університету, реєстрації слухачів та іноземних студентів за місцем проживання. Своєчасне зняття з реєстрації в ДМС України слухачів та іноземних студентів Університету. Регулярне подання звітів до ДМС України щодо контингенту слухачів та іноземних студентів, які навчаються в Університеті. Ведення особових справ слухачів відділення.

Стать (ч/ж)

Графік роботи:
з 8:00 до 17:00

Місце роботи:
ДЗВО «УМО», вул. Січових Стрільців, 52-а, м. Київ, 04053

Заробітна плата:
4723+ надбавка за педагогічний стаж.

Контакти працівника відповідального за кадри:
481-38-37; 067-301-19-57 (провідний інспектор відділу роботи з персоналом Олексейчук Ганна Сергіївна)