Шановні  жінки!

Щиро  від  усієї  душі  вітаємо  Вас  з  Днем  матері!

Безумовно, це свято, яке відмічається в Україні в другу неділю травня, – одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою  щасливих  матерів.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Бажаємо всім матерям міцного здоровя, довгих років щасливого життя, благополуччя, мирного неба над головою, добра, любові, радісних світлих днів та достатку у Ваших родинах.

 

З  глибокою  повагою
Ректор  Університету
менеджменту  освіти                                                                                                    М.О.Кириченко