Шановні друзі!

Щиро вітаємо Вас зі святом – Днем науки всіх наукових, науково-педагогічних працівників, молодих наукових дослідників, майбутніх вчених – студентів та аспірантів!

День науки – свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. Ми пишаємося українськими вченими і робимо все, щоб підтримувати зв’язок поколінь і тяглість наукових традицій. У сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розвитку суспільства. Тільки спираючись на розвинену науку, можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток та соціальну єдність суспільства.

Сьогодні наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи та відомі науково-дослідні розробки. Відомо, що високий професіоналізм українських освітян-науковців високо цінується у світі. Науковий потенціал ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відіграє значну роль у розвитку освіти сучасної молоді, а також у поступі незалежної України.

Переконаний, що і корифеї науки, їх молоді талановиті послідовники й надалі докладатимуть зусиль для розвитку наукового потенціалу нашого університету, збагачуватимуть скарбницю вітчизняних і світових досягнень.

Тож висловлюючи в цей святковий день слова глибокої шани, поваги і вдячності за вашу творчу працю, професіоналізм і позитив, які ви даруєте молодому поколінню, бажаю вам упевненості у завтрашньому дні й радості від щоденних досягнень.

Бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, сил і творчої наснаги, непересічних успіхів у професійній діяльності, невтомності у новаторському пошуку, втілення інноваційних проєктів задля прогресу та розвитку, нових досягнень на славу Науки та України!

Нехай здобутки науковці України відіграють вирішальну роль у перемозі нашого народу над рашизмом. А Науковий фронт ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України активно діє та набирає обертів задля наближення цього довгоочікуваного дня.

Перемога буде за Україною! Все буде Україна!

Слава Україні!

 

З глибокою повагою
ректор Університету
менеджменту освіти                                                                                                           М.О.Кириченко