У ДЗВО «УМО» РОЗПОЧАЛИ СВОЮ РОБОТУ ОСВІТНІ ЦЕНТРИ 
«ДОНБАС-УКРАЇНА» ТА «КРИМ-УКРАЇНА»

Відповідно до Закону України від 03 липня 2020 року №744-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей» у ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України розпочали свою роботу освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» (НАКАЗ №01-01/234 від 15.04.2021 року), звернувшись до яких вступники з тимчасово окупованих територій можуть вступати без ЗНО до університету.

Вступники можуть взяти участь у конкурсі за рахунок фізичних і юридичних осіб. Для вступу мешканцям тимчасово окупованих територій не обов’язково мати український паспорт, достатньо мати свідоцтво про народження. Вступники, які не мають українського документа про освіту, можуть отримати його через освітній центр, який направить їх у школу при освітньому центрі для складання іспитів державної підсумкової атестації.

Детальніше про особливості вступу на навчання та графік прийому документів за посиланням: http://umo.edu.ua/applicants

З питань роботи освітніх центрів можна звертатись за телефоном:

(044)481-38-31 – Фещенко Олена Леонідівна, заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи ННІМП, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії.

РОЗКЛАД РОБОТИ
ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ 
З 7 ЧЕРВНЯ ПО 24 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ 
ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ

 

Дні тижня 

Години роботи 

Обідня перерва 

Понеділок - п’ятниця

9.00-18.00

13.00-14.00

Субота

9.00-17.00

13.00-14.00

 

Строки прийому заяв та документів для вступу для здобуття освітнього ступеня бакалавра осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення

Етапи вступної кампанії

Очна та заочна форми навчання

за кошти фізичних та юридичних осіб

Початок прийому заяв та документів 

7 червня

Закінчення прийому заяв та документів 

до 12 год

20 вересня

Строки проведення вступних випробувань

до 21 вересня

Дата та час оприлюднення рейтингового списку та списку осіб, рекомендованих до зарахування

не пізніше 12 год 22 вересня

Зарахування вступників, яким надано рекомендації

не пізніше 12 год 24 вересня

Будемо раді зустрічі з майбутніми абітурієнтами!

Майбутнє починається вже сьогодні!
 

Порядок прийому для здобуття вищої освіти до ДЗВО «Університет менеджменту освітии» ociб, які проживають на тимчасово окупованій територї Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пункпв на лінії зіткнення

  • ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ
    Завантажити