16 вересня 11 слухачів успішно захистили випускні творчі роботи, отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

З 12.09. по 16.09.2016 року тривав ІІІ (очний) етап курсів підвищення кваліфікації категорії «Заступники начальників (завідувачів) управлінь (відділів) освіти РДА та міськвиконкомів».

Навчальний тиждень був насичений різноформатними заняттями – лекціями, тематичними дискусіями. Слухачі були учасниками психологічного тренінгу та тематичного спецкурсу.

Під час конференції з обміну досвідом були представлені варіанти вирішення нагальних проблем управління освітою у різних регіонах. Державні службовці не лише ділилися знаннями та практичними напрацюваннями, а й мали можливість налагодити ділові зв’язки, поділитися родзинками своєї діяльності.

14 вересня 2016 відбулося виїзне практичне заняття у Міністерстві науки та освіти України, де слухачі мали можливість поспілкуватися із Дятленком С.М., заступником директора департаменту з загальної середньої та дошкільної освіти. Учасники заходу обговорювали гострі питання функціонування галузі освіти в сучасних умовах, проблеми та перспективи управлінь (відділів) освіти РДА та міськвиконкомів.

16 вересня 11 слухачів успішно захистили випускні творчі роботи, отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Сподіваємося, що наші колеги не лише збагатилися  знаннями, обмінялися досвідом, але й отримали наснагу для подальшого професійного поступу та творчих злетів!