З 27 травня 2020 р. курси підвищення кваліфікації відбуватимуться згідно з планом-графіком в режимі віддаленого доступу з використанням інтернет-технологій.

Шановні слухачі!

Просимо вас

1. Отримати необхідні матеріали та рекомендації від куратора-тьютора.
  2. Відвідувати заняття за допомогою скайпа, а також працювати в освітньому середовищі на платформі для дистанційного навчання Українського відкритого університету післядипломної освіти.

З розкладами занять можна ознайомитися на сторінці «Слухачам» сайту ДЗВО «Університет менеджменту освіти»: http://umo.edu.ua/slukhacham/rozklad-zanjatj-slukhacham .

З питань проходження підвищення кваліфікації звертатися:

• навчальний відділ:
    Гордієнко Наталія Василівна (завідувач) – 095 884 46 93;
    Годорож Ольга Володимирівна – 050 968 04 56;
    Хаддад Тетяна Юріївна – 050 133 55 17;
  • кутатори-тьютори навчальних груп, форма навчання очно-дистанційна:

ПІП/б куратора-тьютора

Категорія слухачів

Випус-кова кафедра

ІІІ етап 27.05-29.05.2020р.

проф. Л.М. Петренко

Директори (заступники директорів) інститутів, декани (заступники деканів) факультетів університетів, академій, інститутів

098-221-2167

inlaf@ukr.net

ПВО

Бажаємо вам успішного професійного розвитку!

З повагою,
директорат Центрального інституту післядипломної освіти
ДЗВО «Університет менеджменту освіти»