КЕРІВНИКИ ПТНЗ : ОРІЄНТАЦІЯ НА УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-УПРАВЛІНСЬКИХ МЕХАНІЗМІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Завершилася ІІІ-й заключний етап курсів підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів професійно-технічних навчальних закладів за категоріями: директори ПТНЗ (тьютор - кандидат технічних наук, доцент Ольга Пащенко) та заступники директорів з навчально-виховної роботи та соціальних питань (тьютор - магістр з управління навчальним закладом, старший викладач Вікторія Купрієвич).

Запровадження економічної конкуренції у сфері освіти як змагання між споживачами освітніх послуг і закладами освіти-виробниками освітніх послуг щодо здобуття певних економічних вигод завдяки їхнім власним досягненням є важливою концептуальною засадою розвитку ПТНЗ.

02.11.2016р. відбулася презентація навчально-методичних посібників «Лідерство в управлінні професійно-технічним навчальним закладом» (автор Л. Сергеєва) та «Управління професійним навчальним закладом на засадах сталого розвитку» (автори: І. Соловій, Я. Геник, В. Соловій). Модератор заходу - доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва відповіла на численні запитання. Всі слухачі безоплатно отримали ці корисні книги.

03.11.2016 р. зі слухачами було проведено виїзне заняття у ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва» м. Києва (директор – кандидат педагогічних наук Ольга Авраменко). Знайомство з навчальним закладом розпочалося із презентації навчально-виховного процесу у професійному навчальному закладу, розкриттю особливостей формування професійних компетентностей у сучасних умовах професійного навчання, презентації професійно-педагогічних проектів, розроблених  майстрами виробничого навчання, відвідань виробничі майстерні ювелір-монтувальників, ювелірів-модельєрів та касирів торговельного залу.

 Під час захисту випускних робіт 04.11.2016 р. слухачі продемонстрували досвід педагогічних колективів ПТНЗ, що ґрунтується на знаннях та інноваціях, активній життєвій позиції сучасного працівника у прагненні до безперервного професійного розвитку для підвищення конкурентоздатності на ринку праці.