Підвищуємо рівень цифрових компетентностей педагогічного колективу Центрального інституту підвищення кваліфікації

12.10.2021 року за ініціативи дирекції інституту відділом науково-методичного забезпечення відкритої освіти ЦІПО було проведено вебінар «Методика використання BigBlueButton для організації та проведення відео занять».

В інтерактивному режимі, із супроводом фаховорозробленої презентації, розглядалися основні модулі ресурсу: реєстрація, швидкий запуск, живий чат і замітки, інтерактивна дошка, опитування і тестування.

Досить потужний інструментарій кожного модуля зацікавив учасників вебінару, вони всі отримали можливість апробувати опції, які є важливими для організації та проведення освітнього процесу.

Отримавши «домашнє завдання», педагоги очікують наступних навчальних відеозустрічей!"