СПІВПРАЦЯ НАУКОВЦІВ ТА ПЕДАГОГІВ-ПРАКТИКІВ З РОЗРОБЛЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ НАВЧАЛЬНИХ РЕСУРСІВ

За програмою ХХХ Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2016» 17 листопада 2016 р. відбувся круглий стіл «Вектор успіху: якісне навчання – гідна робота» з обміну досвідом співпраці науковців та педагогів-практиків з розроблення інноваційних навчальних ресурсів, модернізації змісту професійної освіти і навчання.

Модератор заходу доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва привітала учасників із Днем студента, представила доповідачів та акцентувала увагу на викликах сучасного вітчизняного підручникотворення для професійних навчальних закладів.

Учасникам наукового зібрання були презентовані навчальні посібники «Підприємницька діяльність», «Лідерство», «Електронний бізнес», «Ділове спілкування». Автори-розробники відповіли на численні запитання педагогів.

У роботі круглого столу взяли участь слухачі курсів підвищення кваліфікації категорій «Директори (резерв директорів), заступники директорі дитячо-юнацьких спортивних шкіл», «Спеціалісти відділів (управлінь) освіти районних держадміністрацій та міськвиконкомів» які закріплені за  кафедрою державної служби та менеджменту освіти (тьютори-куратори старші викладачі Тамара Пікож та Альона Гостєва).

Всі слухачі безоплатно отримали навчальний посібник «Лідерство і організаційна поведінка».