Український відкритий університет післядипломної освіти – учасник Четвертого всеукраїнського конкурсу кращих проєктів у сфері освіти дорослих

Український відкритий університет післядипломної освіти як система неформальної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» вперше був представлений на Всеукраїнському конкурсі кращих проєктів у сфері освіти дорослих. Нашою метою було показати інноваційну модель цифрового двійника закладу вищої освіти, яка може бути конкурентною на ринку послуг неформальної освіти.

Організатори конкурсу: Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих», Представництво Німецької асоціації народних університетів DVV International в Україні.

Головна мета конкурсу: сприяння розвитку і популяризації освіти дорослих в Україні; стимулювання професійної взаємодії провайдерів освіти дорослих; об’єднання зусиль, вироблення спільного бачення, накопичення досвіду і поширення кращих практик та корисних ініціатив, спрямованих на формування суспільства, що навчається впродовж життя.

До участі у конкурсі були запрошеніпровайдери освіти дорослих в Україні.

Конкурс проводиться у 4-х номінаціях:

  • кращий освітній проект з активізації місцевих громад;
  • кращий освітній проект для осіб поважного віку;
  • кращий освітній проект, спрямований на соціальну інтеграцію ВПО та інших вразливих груп населення;
  • кращий освітній проект, спрямований на сприяння працевлаштуванню або розвиток соціального підприємництва.

Український відкритий університет розпочав свою роботу у 2020 році. За короткий період функціонування він забезпечив професійний розвиток вже понад 1000 слухачів. І хоча наш проєкт знаходився поза вказаними номінаціями, ми із зацікавленістю взяли участь у конкурсі, оскільки змогли представити свій перший досвід роботи в інноваційному форматі.

Сертифікат, який засвідчив нашу участь у конкурсі, – перше офіційне і громадське визнання результатів роботи команди, яка дала життя Українському відкритому університету післядипломної освіти.