УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІІ СЛУХАЧІВ КАТЕГОРІЇ «ВИКЛАДАЧІ УНІВЕРСИТЕТІВ, АКАДЕМІЙ, ІНСТИТУТІВ, ЯКІ ВИКЛАДАЮТЬ ПСИХОЛОГІЧНІ ДИСЦИПЛІНИ»!

18.12.2020 р. у Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» успішно завершено навчання на курсах підвищення кваліфікації слухачів за категорією «Викладачі університетів, академій, інститутів, які викладають психологічні дисципліни».

Учасники групи складали провідні науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти – Інституту менеджменту та психології, Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Київського національного торговельно-економічного університету.

Колеги відмічали високий професійний рівень викладання та організації навчального процесу, у межах якого було реалізовано цікаві та змістовні навчальні заняття – тематичні дискусії, тренінги, семінарські заняття, спецкурси тощо. На семінарі-практикумі «Практика діяльності науково-педагогічних працівників в умовах освітніх інновацій» конструктивно та позитивно було обговорено можливості, сфери уваги та напрямки вдосконалення професійної діяльності перед викликами, що постали перед кожним фахівцем в умовах пандемії.

Логічним завершенням навчання став захист випускних робіт викладачів, на якому було представлено унікальні авторські науково-методичні та наукові розробки, в тому числі англійською мовою.

Щиро дякуємо керівництву Університету та усім дотичним до процесу підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університетів, академій, інститутів, що викладають психологію, за реалізовану можливість підвищити професійну компетентність та завжди приємної співпраці!