УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО ТЕМАТИЧНІ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІІ СЛУХАЧІВ КАФЕДРИ ПСИХОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЦІПО ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»

22.10.2021 року відбувся захист випускних робіт слухачів тематичних курсів підвищення кваліфікації на тему «Психологічна майстерня гармонійних міжособистісних стосунків учасників освітнього процесу (на базі відділу освіти Очаківської районної адміністрації Миколаївської області)» (куратор-тьютор – ст. викл.О. А. Прокопенко).

Під час захисту випускних робіт слухачі презентували результати своєї роботи щодо проведеної науково-дослідної діяльності та узагальнення досвіду закладів загальної середньої освіти з різних аспектів оптимізації міжособистісних стосунків учасників освітнього процесу, продемонстрували здатність і бажання реалізовувати здобуті на курсах ПК компетентності в практиці власної професійної діяльності.

Щиро вітаємо слухачів із успішним завершенням курсів підвищення кваліфікації, бажаємо невичерпної творчо-професійної енергії, бути натхненними і надихати інших.