Вебінар «Протидія та реагування на випадки насильства над дітьми в умовах дистанційного навчання в період COVID-19»

09 жовтня 2020 року в рамках проєкту «Протидія та реагування на випадки насильства над дітьми в умовах дистанційного навчання в період поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та заходів уряду по подоланню COVID-19 в Україні» відбувся вебінар «Протидія та реагування на випадки насильства над дітьми в умовах дистанційного навчання в період COVID-19», який спільно підготували Центр психологічного консультування «ДІАЛОГ» Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та Інститут модернізації змісту освіти.

Мета вебінару – розвинути психолого-педагогічну компетентність учасників освітнього процесу щодо ідентифікації та реагування на випадки насильства, з особливою увагою до домашнього насильства щодо дитини в умовах дистанційного навчання в період поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

З викликами дистанційного навчання для дітей, особливостями дистанційного навчання для дітей, ідентифікацією випадків насильства щодо дітей під час освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, з алгоритмом реагування педагогічних працівників в умовах дистанційного навчання та ін. учасників і учасниць ознайомила тренерка Національної тренерської мережі ГО «Ла Страда-Україна», наукова співробітниця ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Вікторія Мельничук.

Учасники/учасниці вебінару були активними та жваво обговорювали кейси, історії і відповідали на запитання.