відбулися тематичні курси підвищення кваліфікації на базі Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації

З 11 по 22 листопада 2019 року на базі Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації відбулися тематичні курси підвищення кваліфікації начальників, головних спеціалістів і спеціалістів управлінь/відділів освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, ОТГ з проблеми «Організація роботи в умовах децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування» (куратор-тьютор – проф. З. В. Рябова, завідувач кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор педагогічних наук, професор).

Слухачі курсів, усвідомлюючи актуальність запропонованих лекцій, семінарських занять та тематичних дискусій з проблем реформування  системи державної служби та освітньої галузі, опановували теоретичні і практичні засади з менеджменту і лідерства в державній службі, психології управління, упровадження інформаційно-комунікаційних технологій тощо.

Заліковим етапом курсів підвищення кваліфікації стало проведення підсумкового тестування, яке успішно пройшли 24 слухачі. Ураховуючи підсумки такої плідної співпраці з Департаментом освіти і науки Полтавської ОДА, кафедра  визначила перспективи подальшої діяльності.