Відбувся тренінг «Протидія торгівлі людьми в Україні» для викладачів інститутів післядипломної педагогічної освіти

У рамках Проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» з 25 по 27 квітня 2017 року у Львові відбувався тренінгдля викладачів інститутів післядипломної педагогічної освіти. Захід проводився на виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року (постанова Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 111). Організатор тренінгу – Координатор проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

У тренінгу взяла участь Вікторія Наумова – старший викладач кафедри філософії і освіти дорослих ЦІППО.

Мета заходу – ознайомити працівників закладів післядипломної педагогічної освіти з нормативною базою, концептуальними положеннями щодо попередження та протидії торгівлі людьми в Україні, методологічними засадами здійснення превентивної роботи у закладах освіти.

У ході тренінгу учасники ознайомилися з національним та міжнародним законодавством у сфері протидії торгівлі людьми; сутністю, чинниками, масштабами та наслідками торгівлі людьми; особливостями роботи з постраждалими і надання необхідної допомоги.

Представники ОІППО висловили впевненість у тому, що зростання рівня громадянської та професійної компетентності педагогів і психологів закладів освіти прискорить можливість створення превентивного освітньо-інформаційного простору у навчальному закладі щодо потрапляння людей, особливо дітей, у ситуації торгівлі людьми.

Учасники заходу висловили щиру подяку організаторам та тренерам за навчання і прохання про подальшу співпрацю.