Відбувся тренінг «Вступ до освіти дорослих»

У рамках Проекту «Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадянську участь» з 19 по 21 жовтня 2017 року у місті Києві відбувся тренінг «Вступ до освіти дорослих». Організатором тренінгу виступила організація DVV International (Інститут міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів, одна з провідних професійних організацій в галузі освіти дорослих із професійним досвідом більше ніж 45 років).

Учасниками тренінгу були викладачі ВНЗ, ІППО, представники громадських спілок та недержавних молодіжних громадських організацій з різних областей України

У тренінгу брали участь науковці Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України – директор ЦІППО, доктор педагогічних наук, професор Тамара Сорочан, яка згідно з програмою заходу була тренером модуля «Компетентнісний підхід в освіті дорослих»; доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри університетської освіти і права Алла Василюк; канд. філософських наук, доцент кафедри філософії і освіти дорослих Вікторія Левченко, канд. педагогічних наук, ст. викл. кафедри філософії і освіти дорослих Тетяна Кравчинська, ст. викл. кафедри філософії і освіти дорослих Вікторія Наумова, ст. викл. кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій Наталія Гущина.

Під час тренінгу учасники обговорювали питання стану освіти дорослих впродовж життя в Україні, сутності та змісту освіти, освітніх потреб дорослих, комунікації та мотивації в освіті дорослих та ряд інших важливих питань.

Учасники тренінгу висловили слова щирої подяки директору представництва DVV International в Україні – Олегу Смірнову та тренерам Проекту за створення комфортних умов для навчання й висловили бажання щодо подальшої співпраці.