Вітаємо з чудовим ЮВІЛЕЄМ Ларису Миколаївну СЕРГЕЄВУ!!!!

25 серпня відзначає Ювілей від дня народження вельмишановна, поважна й талановита людина – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри публічного адміністрування та менеджменту освіти СЕРГЕЄВА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА.

Вельмишановна Ларисо Миколаївно!

Прийміть щирі й теплі поздоровлення з ЮВІЛЕЄМ!

Ювілей – це не просто свято, це здобутки всіх років життя. Ми знаємо Вас як яскраву, неординарну особистість, висококваліфікованого викладача та вченого, який по праву може пишатися духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

Ваш талант науковця та мудрого порадника, громадська позиція та активність, відповідальне й державницьке ставлення до реалізації завдань реформування професійної освіти, професійного зростання її керівної ланки та й у цілому ставлення до життя викликають глибоку повагу у колег, однодумців, слухачів підвищення кваліфікації, аспірантів і докторантів Університету.

У цей святковий день бажаємо Вам, Ларисо Миколаївно, невичерпної енергії у досягненні поставлених цілей, здійснення найзаповітніших мрій! Здоров’я Вам, добробуту та процвітання на многії-многії літа!!!

В цей дорогий для серця день
             Бажаєм квітів і пісень!
             Від друзів – щирих привітань,
             Від зірок – здійснення бажань!
             Від сонця – світла і тепла,
             Щоб доля щедрою була!
             І не спинити часу лік,
             Нехай щастить весь довгий вік!

Директорат і колектив Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти