ЗАВЕРШЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

У Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України пройшли підвищення кваліфікації за категорією «практичні психологи професійно-технічних навчальних закладів» 8 осіб в період з 11.01.2016 р. по 10.06.2016 р. відповідно до навчального та навчально-тематичного плану за очно-дистанційною формою навчання:

• Горлач  Наталія Русланівна
  • Зіннік  Аліна Едуардівна
  • Іванова  Ольга Володимирівна
  • Коновал  Тетяна Дмитрівна
  • Лісова  Ольга Олександрівна
  • Меліхова  Алла Василівна
  • Шендрик Наталія Павлівна
  • Яковенко  Людмила Володимирівна

Куратор-тьютор групи – доцент, кандидат психологічних наук, доцент психології управління Нежинська Олена Олександрівна.

Захист робіт практичних психологів ПТНЗ

Виїзне практичне заняття групи на першому (очному) етапі навчання проведено на базі Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи, на третьому (очному) етапі навчання – на базі Київського професійного вищого училища водного транспорту.

Урочисте вручення та отримання сертифікатів про закінчення курсів підвищення кваліфікації

10 червня 2016 р. відбулося урочисте вручення сертифікатів підвищення кваліфікації.

Вітаємо слухачів групи «практичні психологи ПТНЗ» із успішним захистом випускних робіт і отриманням сертифікатів про підвищення кваліфікації! Щиро бажаємо у подальшому творчих успіхів та професійного вдосконалення!