ЗРОСТАЄМО ПРОФЕСІЙНО РАЗОМ: відкрите семінарське онлайн-заняття ПРОКОПЕНКО Олени Антонівни

02.11.2021 р. відбулося відкрите семінарське онлайн-заняття старшого викладача кафедри психології управління ЦІПО ДЗВО «УМО»  ПРОКОПЕНКО Олени Антонівни на тему: «Професіоналізм учителя Нової української школи: сутність та умови розвитку» для слухачів категорії «Нова українська школа: зміст і технології інтегрованого навчання мистецтва в закладах загальної середньої освіти на засадах компетентнісного підходу) освіти». Викладач разом із слухачами обговорили психологічну сутність, індикатори та умови розвитку професіоналізму вчителя загалом і в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» зокрема. Вдалим було вкраплення в тканину заняття інтерактивних вправ і психодіагностичних методик, які активізували рефлексію слухачів у контексті зазначеної теми, мотивували їх до професійного розвитку, про що, зокрема, свідчить позитивний зворотний зв'язок від учасників заняття.

Обговорення змісту та перебігу відкритого заняття по його завершенні перетворилося на справжній методичний воркшоп, коли знані фахівці в галузі освіти дорослих (доктор педагогічних наук, професор, директор ЦІПО ДЗВО «УМО» СОРОЧАН Тамара Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора ЦІПО ДЗВО «УМО» ОЛІФІРА Лариса Миколаївна та ін.) за позитивної оцінки заняття в цілому далі цінні поради щодо вдосконалення методики його проведення в умовах цифровізації освітнього процесу.

За результатами відвідування та обговорення відкритого заняття можна стверджувати: колектив Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «УМО» орієнтований на постійне професійне вдосконалення й підвищення якості післядипломної освіти в складних умовах сьогодення. Творчих успіхів, шановні колеги!