15 лютого 2016 року розпочалися курси підвищення кваліфікації

15 лютого 2016 року розпочалися курси підвищення кваліфікації для головних спеціалістів та керівних працівників Міністерства освіти і науки України, які проводять провідні фахівці Центрального інституту післядипомної педагогічної освіти.

Першу лекцію щодо інновацій в управлінській діяльності провів перший проректор-проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи університету проф. Кириченко М.О.

Навчальна програма передбачає розгляд актуальних питань державно-громадського управління освітою, сучасних технологій професійного розвитку науково-педагогічних та педагогічних кадрів, порівняльного аналізу розвитку освіти різних країн в умовах євроінтеграції, впровадження інформаційних технологій та сервісів, лідерства в державному управлінні тощо.