Формування професійних компетентностей управління змінами державних службовців як актуальна проблема модернізації державної служби

3 березня 2017 року завідувач кафедри державної служби та менеджменту освіти доктор наук з державного управління, професор Ніна Діденко взяла участь у роботі підсумкової конференції в рамках проекту «Розбудова спроможності державної служби до управління змінами для підтримки реформ в Україні», який реалізується Національною академією державного управління при Президентові України, громадською організацією «Український інститут публічної політики» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні та спрямований на формування професійних компетентностей управління змінами державних службовців.

Заступник голови Національного агентства України з питань державної служби Андрій Заболотний наголосив на важливості формування у державних службовців компетентностей щодо управління змінами у контексті реалізації реформи державного управління, в тому числі Стратегії реформування державного управління на 2016 – 2020 роки та Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 року № 889.

Радник Посольства Королівства Нідерландів в Україні Маайке ван Колдам у своєму виступі зазначила активну підтримку з боку Королівства Нідерландів реформ, що реалізуються в Україні, та важливості вивчення європейського досвіду удосконаленої системи державного управління.

Основні напрацювання проекту презентувала віце-президент Національної академії державного управління при Президентові України Марина Білинська.

Директор Українського інституту публічної політики Максим Борода представив результати дослідження щодо місця і ролі управління змінами в системі державної служби для підтримки реформ в Україні, що проводились серед державних службовців.

Н.Діденко у своєму виступі підкреслила важливість співпраці у подальшому впровадженні дисципліни «Управління змінами» між Національною академією державного управління при Президентові України та Університетом менеджменту освіти, який має відповідні напрацювання у даному напрямі.

У заході взяли також участь представники Національного агентства з питань державної служби, Національної академії державного управління при Президентові України, керівники магістерських програм в галузі знань «Публічне управління та адміністрування», керівники центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, науковці та представники громадськості.