Курси для державних службовців у Слов’янську розпочато

29 травня 2017 року у місті Слов’янську на базі Слов’янської загальноосвітньої школи – інтернату №1 Слов’янської міської ради Донецької області розпочалися курси підвищення кваліфікації для 44 державних службовців категорій «Начальники (завідувачі) відділ (секторів) департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій», «Головні спеціалісти департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій», «Головні (провідні) спеціалісти відділів (управлінь) освіти РДА та міськвиконкомів» (куратор М. В. Пахомова. За індивідуальним графіком підвищують кваліфікацію слухачі категорій «Директори департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій», «Заступники директорів департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій» та «Спеціалісти відділів (управлінь) освіти РДА та міськвиконкомів».

Перший тиждень насичений навчальними заняттями загальної складової «Публічне управління та адміністрування в Україні в умовах суспільно-політичних змін». Слухачі мали можливість прослухати лекції та взяти участь у тематичних дискусіях, проведених Діденко Н. Г., завідувачем кафедри, доктором наук з державного управління, професором, Гусєвим В. О., професором кафедри, кандидатом економічних наук, Дей М. О., завідувачем кафедри університетської освіти і права, кандидатом юридичних наук.

З питань формування комунікативних компетентностей на державній службі проведені практичні заняття та тренінг – Касьян С. П., завідувач кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій, кандидат педагогічних наук, Пахомова М. В., старший викладач кафедри державної служби та менеджменту освіти.