Курси для державних службовців у Слов’янську завершено

10 червня 2017 року у місті Слов’янську на базі Слов’янської загальноосвітньої школи – інтернату №1 Слов’янської міської ради Донецької області завершилися курси підвищення кваліфікації категорій «Начальники (завідувачі) відділ (секторів) департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій», «Головні спеціалісти департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій», «Головні (провідні) спеціалісти відділів (управлінь) освіти РДА та міськвиконкомів» (куратор М. В. Пахомова).

Протягом двох тижнів викладачі ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України працювали із слухачами, використовуючи різні форми навчання (лекції, тематичні дискусії, тренінги та спецкурси). За час навчання проведено 28 очних навчальних занять та 10 дистанційних. Підготовлено та надано державним службовцям кейс з навчально-методичними матеріалами курсів для самостійного опрацювання та використання у практичній діяльності.

Завершилися курси підвищення кваліфікації для державних службовців підсумковим тестуванням. За результатами тестування 44 слухача отримали посвідчення про проходження курсів.