Перше засідання кафедри у ІІ-му півріччі 2016 р.

2 вересня 2016 р. відбулося перше засідання кафедри державної служби та менеджменту освіти у ІІ-му півріччі 2016 р. Одним із питань на порядок денний було винесено питання організації освітнього процесу на курсах підвищення кваліфікації та у магістратурі до кінця цього календарного року.

Завідувачем кафедри проф. Н.Г. Діденко було наголошено на оновленні змісту навчальних занять на курсах підвищення кваліфікації, зокрема обговорення Концепції «Нової української школи», схвалені Колегією МОН 13 оновлених навчальних програм для 1-4 класів, створення та запуск тестової версії Національного репозитарію академічних тестів, введення в дію Методичних рекомендацій щодо розроблення стандартів вищої освіти тощо.

Перший проректор – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи М.О. Кириченко серед пріоритетних завдань кафедри щодо організації освітнього процесу у ІІ-му півріччі 2016 р. визначив оновлення змісту навчальних занять у зв’язку з реформуванням усіх рівнів системи освіти, застосування нових форм та методів роботи із слухачами на курсах підвищення кваліфікації, пріоритетність застосування компетентнісного підходу у відборі змісту навчального матеріалу, співробітництво з Національним агентством України з питань державної служби.

Крім того, на засіданні кафедри обговорювались питання організації освітнього процесу підготовки магістрів державної служби. Цього року здійснюється набір студентів до магістратури за новою спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (спеціалізації «Адміністративний менеджмент» та «Державна служба»), що ставить перед членами кафедри завдання щодо підготовки нового комплексу навчально-методичного забезпечення дисциплін, передбачених навчальними планами нової спеціальності.

У засіданні брали участь 18 науково-педагогічних працівників кафедри, які залишили спільне фото на згадку.