Про закінчення першого етапу курсів підвищення кваліфікації

З 15 по 19 лютого 2016 р. відбувся перший етап курсів підвищення кваліфікації категорій, закріплених за кафедрою державної служби та менеджменту освіти:

«Заступники начальників (завідувачів) відділів (управлінь) освіти районних держадміністрацій та міськвиконкомів» у складі 13 осіб (тьютор-куратор – ст. викл. Пахомова М.В.);

«Директори (резерв директорів) ліцеїв, гімназій, колегіумів, навчально-виховних комплексів та експериментальних ЗНЗ» у складі 16 осіб (тьютор-куратор – доцент Любченко Н.В.);

«Директори (резерв директорів) ЗНЗ з проблем управлінської та фінансово-господарської діяльності» у складі 11 осіб (тьютор-куратор – доцент Зінчук Н.А.).

На заняттях слухачі курсів працювали в межах модулів, присвячених питанням державного управління освітою та євроінтеграції, нормативно-правового забезпечення освіти, формування управлінської та фінансово-господарської компетентності керівника навчального закладу, психологічних аспектів та інформаційно-комунікаційної діяльності закладів в сучасних умовах.