Розпочався третій тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

11 жовтня 2016 р. Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» розпочали третій тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

У відкритті заходу взяли участь К.О. Ващенко, Голова Національного агентства України з питань державної служби, В.В. Олійник, ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»,  академік, доктор педагогічних наук, Н.Г. Ничкало, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих Президії НАПН України, М.В. Канавець, директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Н.В. Титаренко, заступник Голови профспілки працівників державних установ України.

За програмою першого дня відбулися:

1. Семінар з підвищення кваліфікації, на якому були обговорені наступні теми: «Новації законодавства з питань державної служби», «Європейська інтеграція та євроатлантичне співробітництво», «Комунікації органів державної влади», «Самоменеджмент та імідж державного службовця», «Форми ділового спілкування». Семінар провели А.О. Астапов, директор Департаменту нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення Національного агентства України з питань державної служби та науково-педагогічні працівники кафедри державної служби та менеджменту освіти Університету -  Н.Г. Діденко, доктор наук з державного управління, професор, Н.І. Клокар, доктор педагогічних наук, професор, Н.В. Любченко, кандидат педагогічних наук, доцент, М.В. Пахомова, ст. викладач.
  2. Тренінг «Лідерство. Проактивний менеджмент та особистісний лідерський потенціал» провели викладачі кафедри психології управління - О.І. Бондарчук, доктор психологічних наук, професор, О.О. Нежинська, кандидат  психологічних наук, доцент, І.В. Євтушенко, кандидат  психологічних наук, доцент.
  3. Ділова гра «Взаємодія органів публічної влади та громадськості у розбудові нової української школи (на прикладі району)», модераторами якої були М.В. Канавець, директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Н.І. Клокар, доктор педагогічних наук, професор, Ю.Ю. Лихач, перший заступник директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, М.В. Пахомова, старший викладач кафедри державної служби та менеджменту освіти.

Організатори та учасники конкурсу зробили спільне фото на згадку.