Співробітництво кафедри державної служби та менеджменту освіти і відділу освіти Бучанської міської ради

7 жовтня 2016 р. кафедра державної служби та менеджменту освіти ЦІППО розпочала співпрацю з відділом освіти Бучанської міської ради підписанням Договору про науково-методичне співробітництво. Від кафедри державної служби та менеджменту освіти на урочистому заході були присутні завідувач кафедри Н.Г. Діденко, професор Н.І. Клокар, доцент Н.А. Зінчук, ст. викладачі Р.В. Козенко та М.В. Пахомова.

Після підписання договору першим спільним заходом стало проведення круглого столу на тему «Нова українська школа у вимірі територіальної політики забезпечення якості життя населення», учасниками якого були науково-педагогічні працівники кафедри державної служби та менеджменту освіти, керівник та співробітники відділу освіти Бучанської міської ради і методичного кабінету, директори та заступники директорів шкіл міста Бучі.

В межах круглого столу учасники обговорили Концепцію «Нової української школи», визначили десять ключових компетентностей для нової української школи як фактору успішної самореалізації особистості в суспільстві компетентностей, здійснили аналіз постаті сучасного вчителя, що має свободу творчості та вмотивований до професійного розвитку, питання децентралізації і державно-громадського управління школою.

Такі спільні заходи сприяють цінному обміну досвідом між науковцями і практиками та визначають вектор майбутніх наукових досліджень.