Участь кафедри у науково-практичному семінарі

З 1 по 3 червня викладачі кафедри державної служби та менеджменту освіти, які є кураторами-тьюторами груп слухачів курсів підвищення кваліфікації, на чолі із завідувачем кафедри Н.Г. Діденко, взяли участь у триденному науково-практичному семінарі «Технологія створення веб-ресурсу викладача».

Упродовж зазначеного періоду роботи семінару науково-практичні працівники кафедри слухали лекційний матеріал про відкриті освітні ресурси (імплементація закордонного досвіду в Україні) та можливості застосування технології створення веб-сторінки викладача та кафедри. На практичних заняттях викладачами були набуті необхідні навички щодо розміщення відеоматеріалів та презентаційних слайдів для слухачів курсів підвищення кваліфікації, можливості обговорення пройдених тем та тестування, особливості ведення електронного журналу відвідуваності та успішності проходження дистанційного етапу курсів підвищення кваліфікації.

В останній день семінару кожен з учасників мав змогу показати свої напрацювання та поділитися набутим досвідом. Наприкінці науково-практичного семінару перший проректор – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи університету М.О. Кириченко наголосив на важливості здійсненого навчання, обміну досвідом, та вручив завідувачу кафедри та викладачам сертифікати.