Успішно завершилися курси підвищення кваліфікації викладачів Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка

27 листопада 2015 р. у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти успішно завершилися курси підвищення кваліфікації групи викладачів Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка (куратор-тьютор Н. В. Любченко). Цілеспрямована організаційна робота кафедри державної служби та менеджменту освіти (завідувач Н. Г. Діденко), навчального відділу ЦІППО (завідувач Н. В. Гордієнко) сприяли результативній роботі слухачів упродовж двох тижнів та успішному складанню ними екзамену комісії у складі доцентів кафедри державної служби та менеджменту освіти О. В. Пащенко, С. І. Синенко, Н. В. Любченко. Слухачі курсів висловили керівництву Університету менеджменту освіти і ЦІППО слова подяки та побажання щодо подальшої творчої співпраці коледжу з Університетом.