Успішно завершилися виїзні курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників і майстрів ПТНЗ Конотопа

Завершився третій етап виїзних курсів підвищення кваліфікації для двох груп педагогічних працівників і майстрів ПТНЗ Конотопа, кураторами-тьюторами яких були на першому-другому етапі професор кафедри державної служби та менеджменту освіти ЦІППО Університету менеджменту освіти М. О. Кириченко, на третьому – доцент кафедри державної служби та менеджменту освіти Н. В. Любченко. Із сорока п’ятьма слухачами упродовж заключного тижневого етапу курсів (26–30 жовтня 2015 р.) провели заняття в режимі он-лайн доценти кафедри державної служби та менеджменту освіти ЦІППО Н. М. Гончаренко, С. І. Синенко, професор державної служби та менеджменту освіти ЦІППО Т. О. Лукіна, доцент кафедри психології управління ЦІППО А. С. Москальова, доцент кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ В. В. Дивак. Корисними для слухачів, як вони відзначили, були також зустрічі з професором кафедри державної служби та менеджменту освіти ЦІППО В. О. Гусєвим, доцентами кафедри державної служби та менеджменту освіти ЦІППО Н. В. Любченко та О. В. Пащенко, які провели заняття за розкладом, залік та захист випускних робіт. Слухачі (старости груп – О. Ю. Дідковський, О. В. Марченко) та викладачі зазначених курсів висловлюють подяку за організаційно-технічну підтримку проведення занять керівництву Навчально-методичного центру ПТО у Сумській області, заступнику директора Ю. М. Яковенку, заступнику директора Конотопського вищого професійного училища О. М. Федченку.