Відбулося чергове засідання кафедри ДСМО

3 жовтня 2016 р. відбулося засідання кафедри державної служби та менеджменту освіти, на порядок денний якого були винесені наступні питання:

1)     Затвердження робочих програм дисциплін, що читатимуться на ІІ-му курсі спеціальності «Державна служба», а саме «Антикризове управління», «Організація діяльності державного службовця», «Політологічні аспекти державного управління», «Електронне врядування, інформаційні технології, ресурси та сервіси на державній службі», «Лідерство в державній службі», «Комунікації в державному управлінні», «Економіко-аналітична діяльність державного службовця»; пакетів комплексних контрольних робіт з дисциплін «Державне управління», «Економіка», «Державна служба».

2)     Про співробітництво кафедри із відділом освіти Бучанської міської ради, що планується розпочати 7 жовтня 2016 р. підписанням Договору про науково-методичне співробітництво між кафедрою та відділом освіти, а також проведенням круглого столу на тему: «Нова українська школа у вимірі територіальної політики забезпечення якості життя населення».

3)   Про створення спільної лабораторії «Методологія та практика професійного розвитку сучасного освітнього менеджера» на громадських засадах з інститутами ППО в рамках Українського відкритого університету післядипломної освіти, основними напрямами діяльності якої буде дослідження проблеми управління людськими ресурсами в умовах розбудови нової української школи, формування позитивного іміджу навчального закладу, складові конкурентоздатності керівника навчального закладу, диверсифікації фінансування освітніх послуг тощо.

4)     Рекомендації до друку навчально-методичного посібнику «Демократія та управління в ЄС» (автор – докт. наук з держ. упр., професор Діденко Н.Г.) та навчального посібнику «Моніторинг професійного успіху випускників професійно-технічного навчального закладу» (автор – докт. пед. наук, професор Сергеєва Л.М.)