Відбулося засідання кафедри державної служби та менеджменту освіти

30 березня 2016 року під головуванням завідувача кафедри, доктора наук з державного управління, професора Н. Г. Діденко відбулося засідання кафедри на якому проведено активне обговорення таких питань:

1. Науково-методичне забезпечення підвищення кваліфікації державних службовців, керівників дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів.
  2. Затвердження програми вступних фахових випробувань для прийому до магістратури «Публічне управління та адміністрування».

Членами кафедри також обговорено пропозиції щодо проведення тематичних курсів для слухачів ЦІППО, питання підготовки колективного навчального посібника з менеджменту та маркетингу в освітніх організаціях.

На засіданні кафедри доктору педагогічних наук, професору, Л. М. Сергєєвій, старшому викладачу кафедри В. О. Купрієвич, урочисто вручено сертифікати учасників українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування», який реалізувала в Україні Саскачеванська політехніка (Канада) за фінансової підтримки уряду Канади протягом 2012-2016 рр.

В рамках проекту проф. Л. М. Сергеєвою були підготовлені та опубліковані навчальні посібники, розроблений відповідний спецкурс.

Участь у проекті дала можливість впроваджувати в навчальний процес нові інтерактивні методи навчання, розширити співробітництво з колегами з Канади.