Відбувся ІІІ (очний) етап очно-дистанційних курсів підвищення кваліфікації категорії «Новопризначені начальники (завідувачі) відділів (управлінь) освіти РДА та міськвиконкомів»

З 21.06 по 25.06 в Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» для 13 слухачів групи відбувся ІІІ (очний) етап очно-дистанційних курсів підвищення кваліфікації категорії «Новопризначені начальники (завідувачі) відділів (управлінь) освіти РДА та міськвиконкомів». Програма очного етапу була насиченою не лише теоретичними матеріалами, а й практичними заняттями, тематичними дискусіями.

Слухачі проявляли неабияку зацікавленість не лише до запланованих навчальних заходів, а й максимально використовували можливість поспілкуватися з визнаними науковцями −  Н.Г. Діденко, доктором наук з державного управління, професором, Н.І. Клокар, доктором педагогічних наук, професором, Г.А. Дмитренком, доктором економічних наук, професором.  До того ж мали нагоду отримати психологічні консультації від Панка В.Г. директора Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи.

23.06.2016 р. відбулося виїзне засідання групи. 13 слухачів відвідали Міністерство освіти та науки України. С.М. Дятленко, заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, начальник відділу державно-громадського управління освітою зустрівся з управлінцями і відповів на їх запитання.

24.06.2016 р. відбувся захист випускних робіт. Хотілося б відзначити креативне налаштування слухачів групи на процес підвищення кваліфікації, позитивне сприйняття змін в галузі освіти, особисту організованість та доброзичливість, не дивлячись на непрості умови функціонування галузі освіти, і щире бажання працювати на ниві реформування українського освітнього простору.

Вітаємо із закінченням курсів підвищення кваліфікації ! Зичимо натхнення та перемог, в тому числі – і над собою!