Відбувся перший етап курсів підвищення кваліфікації категорії слухачів: «Директори (резерв директорів), заступники директорів навчально-курсових і міжшкільних навчально-виробничих комбінатів»

У Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту» НАПН України з 28 березня по 1квітня  2016 р. відбувся перший етап курсів підвищення кваліфікації категорії слухачів: «Директори (резерв директорів), заступники директорів навчально-курсових і міжшкільних навчально-виробничих комбінатів» (тьютор-куратор – ст. викл. Пікож Т. М.).

Слухачі опрацювали 5 змістовних модулів, у яких розкривались питання про правове забезпечення управління освітою в умовах змін, розробка стратегії розвитку закладу освіти на основі парадигми лідерства,  державна політика в управлінні освітою,управління конкурентоспроможністю загальноосвітнього навчального закладу,менеджмент інноваційних освітніх проектів, маркетингові комунікації навчального закладу,управлінська діяльність  керівників в умовах реформування освіти,основи практичної роботи у віртуальному середовищі, психолого-педагогічне проектування особистісного розвитку суб’єктів навчально-виховного процесу, спецкурс «Технології тайм-менеджменту в діяльності керівників навчально-курсових і міжшкільних навчально-виробничих комбінатів».