Закінчилася друга сесія магістрантів групи ДС-17

З 13 по 23 листопада 2017 року тривала сесія для здобувачів магістратури спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (2017 року набору).

Значною подією для магістрантів групи ДС-17 стало вручення їм залікових книжок директором ЦІППО Сорочан Тамарою Михайлівною, доктором педагогічних наук, професором, яка побажала всім успіхів та висловила надію на досягнення високих результатів у навчанні.

Сесія була насиченою – адже треба було не тільки складати перші іспити, а й вивчати нові навчальні дисципліни, отримати завдання для самостійної роботи.

Протягом десяти днів здобувачі групи ДС-17 склали 3 іспити з навчальних дисциплін «Публічна політика» (викладач доц. Н.В. Любченко, кафедра ДСМО), «Право в публічному управлінні» (викладач доц. С.І. Синенко, кафедра ДСМО), «Економіка та врядування» (викладач доц. Н.А. Зінчук, кафедра ДСМО) та 1 залік з «Психології управління» (викладач проф. О.І. Бондарчук, кафедра ПУ).

Відповідно до навчального плану, під час другої сесії викладалися навчальні дисципліни «Публічна політика» та «Демократичні механізми та інструменти публічної влади (викладач доц. Л.В. Жабенко, кафедра ДСМО), «Демократія та належне врядування в країнах ЄС» (викладач проф. В.О. Гусев, кафедра ДСМО), «Публічна комунікація і ділова мова в публічному управлінні» (викладач проф. В.В. Сидоренко, кафедра ФОД), «Соціальна та гуманітарна політика» (проф. Т.О. Лукіна, ст.викл. М.В. Пахомова кафедра ДСМО), «Стратегічне управління» (викладач доц. Т.І. Бурлаєнко кафедра ЕПМ), «Управління змінами та впровадження інновацій» (викладач доц. Ю.О. Молчанова, кафедра ДСМО), «Регіональна політика та місцеве самоврядування» (ст. викладач Р.В. Козенко, кафедра ДСМО).

Під час сесії здобувачі відвідали Smart cafe Bibliotech, в якому доцент кафедри Л.В. Жабенко провела практичне заняття з публічної політики в форматі «світового кафе», де активно обговорювали шляхи налагодження ефективної співпраці між суб'єктами публічної політики та інші актуальні для сучасності питання.