Закінчився ІІІ (очний) етап курсів підвищення кваліфікації для спеціалістів відділів (управлінь) освіти РДА та міськвиконкомів

З 06 по 10 листопада 2017 року тривав ІІІ (очний) етап курсів підвищення кваліфікації слухачів для категорії «Спеціалісти відділів (управлінь) освіти РДА та міськвиконкомів» (куратор-тьютор –  ст. викл. М.В. Пахомова).

14 державних службовців із Київської, Запорізької, Чернігівської, Полтавської та інших областей України підвищували свій професійно-особистісний рівень під час лекцій, практичних занять, тематичних дискусій.

Освітній процес для цієї категорії слухів спрямовувався на реалізацію нового Закону України «Про освіту» та Концепції нової української школи. Навчальні заняття, проведені викладачами кафедри, були практико-зорієнтованими, на них активно обговорювалися актуальні питання управління освітою в діяльностівідділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Під час виїзного заняття в Міністерство освіти і науки України відбулася зустріч із заступником директора-начальником відділу державно-громадського управління освітою департаменту загальної середньої та дошкільної освіти ДятленкомС.М.

Слухачі відзначили високий рівень проведення навчальних занять курсів підвищення кваліфікації та висловили слова подяки професорсько-викладацькому складу та колективу навчального відділу ЦІППО. Дякуємо колегам за співпрацю!