Завершився третій етап курсів підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів

15 вересня 2016 р. завершилися курси підвищення кваліфікації директорів (заступників директорів, резерву директорів) експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів, якими опікувалась кафедра державної служби та менеджменту освіти ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти (куратор-тьютор – доцент Любченко Н.В.).

Упродовж курсів підвищення кваліфікації слухачі мали можливість зустрітися з Президентом НАПН України Василем Григоровичем Кременем, заступником директора Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Сергієм Миколайовичем Дятленком. Актуальні питання управлінської діяльності в контексті імплементації Закону України «Про освіту», формування Нової української школи були в центрі уваги на цих зустрічах. Продовження зацікавленої і конструктивної розмови щодо питань розвитку освітньої галузі відбулося 15 вересня 2017 р. під час захисту випускних робіт слухачів, комісію якого очолював перший проректор Університету, професор кафедри державної служби та менеджменту освіти М. О. Кириченко. Керівники навчальних закладів-слухачі курсів висловили побажання продовжити співпрацю з кафедрою державної служби та менеджменту освіти ЦІППО у межах лабораторії методології та практики професійного розвитку сучасного освітнього менеджера, яка функціонує на громадських засадах в Українському відкритому університеті післядипломної освіти, брати участь у науково-методичних семінарах та конференціях Університету менеджменту освіти з питань професійного розвитку та управління людськими ресурсами в системі післядипломної педагогічної освіти.