Чи можуть бути конкурентоздатними педагогічні та науково-педагогічні працівники України? Відповідь: Так!

Свідченням цього є презентація здобутків наших освітян, яка відбулася під час захисту випускних творчих робіт на завершення тематичних курсів «Психологічні засади розвитку конкурентоздатності науково-педагогічних і педагогічних працівників на засадах коучингових технологій», проведених на базі Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» з 18.01 по 18.06.2021 р. (куратор – доц. кафедри психології управління М. В. Москальов).

Учасники курсів – педагогічні та науково-педагогічні працівники з усіх куточків України розповіли про свою інноваційну освітню діяльність, яка спрямована на посилення конкурентоспроможності вітчизняних закладів освіти. Комісії із захисту робіт – доктору психологічних наук, професору, зав. кафедри психології управління О.І. Бондарчук, доцентам кафедри психології управління, кандидатам психологічних наук С.В. Казаковій та М.В. Москальову було надзвичайно приємно, окрім іншого, отримати позитивний зворотний зв’язок про корисність, глибину, інноваційність курсів, про те, що знання, здобуті на курсах, надихнули наших слухачів на нові ідеї та професійні звершення, у тому числі –на участь і перемогу на міжнародному конкурсі під егідою ООН.

Швидко збіг час, але на цьому наша робота не завершилась. Ми відкриті для співпраці та нових тематичних курсів підвищення кваліфікації у 2022 році! http://umo.edu.ua/list-na-zamovlennja-shhodo-pidvishhennja-kvalifikaciji-vidpovidnikh-kateghorij-pracivnikiv