КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ УВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИКІВ (ПРАЦІВНИКІВ) ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ

З 25 лютого 2019 р. у Центральному інститут післядипломної освіти розпочалися курси підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою навчання керівників (працівників) Інклюзивно-ресурсних центрів (куратор – професор кафедри психології управління ЦІПО А. С. Москальова). Уже відбулися цікаві заняття, проведені професорсько-викладацьким складом ЦІПО: професорами П. В. Лушиним, В. В Супруном, А. С. Москальвою, доцентами Н. І. Пінчук, О. В. Флярковською, В. В. Диваком, М. Є  Андросом. За проханням слухачів курсів виступила запрошений лектор – генеральний директор Директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН України В. В. Хівріч, яка окреслила основні завдання та напрямки діяльності Інклюзивно-ресурсних центрів й відповіла на поставлені слухачами запитання.