Міжнародна літня школа «Управління проектами, що покращують світ».

08-16 вересня 2018 р у межах ІІІ Міжнародного науково-практичного форуму «Інновації в науці: виклики сучасності» (Болгарія – Україна) відбулась Міжнародна літня школа «Управління проектами, що покращують світ». Організаторами заходу виступили: Варненський вільний університет імені Чорноризця Храбра (Болгарія), Чернігівський національний технологічний університет (Україна), ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України(Україна), Центр стратегічних ініціатив та прогресивного розвитку (Україна).

У роботі школи взяли участь понад 50 осіб – науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти України, Словакії, Грузії. Серед них – завідувач кафедри О. І. Бондарчук і доцент кафедри, кандидат психологічних наук М. В. Москальов. Схвалення учасників викликав тренінг «Командна робота у проектній діяльності: психолого-управлінський аспект» (модератори: Бондарчук Олена Іванівна – завідувач кафедри психології управлінняЦІППОДВНЗ «Університет менеджменту освіти», доктор психологічних наук, професор; Грубі Тамара Валеріївна, доцент кафедри практичної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук, здобувач наукового ступеня доктора психологічних наук – науковий кореспондент Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, член Української асоціації організаційних психологів та психологів праці.