Нагородження медаллю Національної академії педагогічних наук України «Григорій Сковорода».

20 квітня 2016 р. на засіданні вченої ради ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» до нагоди Ювілею професора, завідувачку кафедри психології управління Бондарчук Олену Іванівнунагороджено медаллю «Григорій Сковорода» Національної академії педагогічних наук України. Тим самим відзначено особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та наукових кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку спеціалістів, а також вагомі досягнення у сфері науково-педагогічної діяльності.

До всіх вітань, які надійшли на Вашу адресу цими днями, прийміть і наші щирі слова поздоровлення! Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, удачі, справжнього людського щастя. Нехай здійсняться всі ваші творчі задуми, а гарний настрій додає наснаги на професійній ниві.