Науково-практичний семінар «Психолого-педагогічні засади розвитку професіоналізму педагогічних працівників в освітньому просторі Нової української школи» 23-24 листопада 2017 р.

23-24 листопада 2017 р. на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Костопільського районного методичного кабінету Рівненської області відбувся Науково-практичний семінар «Психолого-педагогічні засади розвитку професіоналізму педагогічних працівників в освітньому просторі Нової української школи» відповідно до плану роботи спільної (ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти) науково-дослідної лабораторії психології професіоналізму як структурного підрозділу Українського відкритого університету післядипломної освіти.

Участь у семінарі взяв також Інститут психології імені Г.С.Костюка НАПН України (лабораторія організаційної та соціальної психології, завідувач – проф. Л. М. Карамушка).

У межах семінару відбувся майстер-клас О. І. Бондарчук, доктора психологічних наук, професора, завідувача кафедри психології управління ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України  на тему «Психологічна безпека освітнього середовища як чинник професіоналізму педагогічних працівників в умовах Нової української школи». Учасниками майстер-класу стали члени спільної (ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти) науково-дослідної лабораторії психології професіоналізму, заступники директорів й практичні психологи експериментальних, базових та опорних закладів середньої освіти Рівненської області. Було обговорено ряд актуальних психологічних питань розвитку професіоналізму педагогічних працівників в умовах Нової української школи, у тому числі психологічних чинників його розвитку, серед яких акцентовано увагу на психологічній безпеці освітнього середовища.