ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ГРУПИ ЗА КАТЕГОРІЄЮ «МЕТОДИСТИ РАЙОННИХ (МІСЬКИХ) МЕТОДИЧНИХ КАБІНЕТІВ (ЦЕНТРІВ) ТА КЕРІВНИКИ МЕТОДИЧНИХ ОБ’ЄДНАНЬ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ»

У період з 13.02.2017 р. по 15.09.2017 р. завершила підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою навчання група за категорією «методисти районних (міських) методичних кабінетів (центрів) та керівники методичних об’єднань психологічної служби» у кількості 21 особа. Опікувалась слухачами кафедра психології управління (куратор-тьютор групи – доцент, кандидат психологічних наук, доцент кафедри Нежинська Олена Олександрівна).

Протягом ІІІ очного етапу підвищення кваліфікації відбулися різноманітні зустрічі та цікаві дискусії з обміну досвідом. Зокрема, 13.09.2017 р. проведено виїзне практичне заняття на базі ліцею «Наукова зміна» за темою «Управлінський супровід навчально-виховного процесу у діяльності методиста РМК» (представник бази практики – Т. В. Калязіна).

Традиційно кафедрою було запропоновано слухачам-психологам брати участь у тематичних конференціях, а також обговорено можливості подальшої професійної творчої співпраці та взаємодії.

15 вересня 2016 р. відбувся захист випускних творчих робіт, а також урочисте вручення свідоцтв підвищення кваліфікації.

Вітаємо слухачів групи та щиро бажаємо у подальшому творчих успіхів та професійного вдосконалення!