ПСИХОЛОГІЧНІ РЕСУРСИ УСПІШНОЇ РОБОТИ ЯК ЗАПОБІГТИ «ПРОФЕСІЙНОМУ ВИГОРАННЮ» НА РОБОТІ? ЯКІ Є СИМПТОМИ І ЯК ЇХ ВЧАСНО РОЗПІЗНАТИ, ЩОБ ЗАПОБІГТИ КОНФЛІКТАМ? ЯК ПОНОВЛЮВАТИ СВІЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ РЕСУРС?

07 лютого 2018 р. на базі коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ м. Чернігів відбулась зустріч слухачів курсів підвищення кваліфікації (за категорією викладачі коледжів, технікумів) із завідувачем кафедри психології управління, доктором психологічних наук, професором Оленою Іванівною Бондарчук.

У рамках семінарського заняття, що проходило в форматі тренінгу, були обговорені питання щодо попередження професійного стресу та «професійного вигорання» педагогічних працівників, поновлення психологічних ресурсів, що сприяють зменшенню емоційного напруження, попередженню деструктивних конфліктів в освітньому процесі.