Розпочались курси підвищення кваліфікації для заступників директорів районних (міських) центрів дитячої та юнацької творчості з питань підтримки обдарованої молоді

25 січня розпочались курси підвищення кваліфікації для заступників директорів районних (міських) центрів дитячої та юнацької творчості з питань підтримки обдарованої молоді. У групі зареєстровані слухачі з різних областей України: Вінницька, Закарпатська, Луганська, Чернігівська та з м. Києва.

Цікавим та корисним було виїзне заняття до Святошинського центру позашкільної роботи «Північне сяйво», на базі якого відбувся форум, який проводиться у рамках загальних зборів Міжнародної асоціації позашкільної освіти. Під час форуму відбулось обговорення стратегічних напрямів розвитку позашкільної освіти, визначені шляхи удосконалення професійної підготовки майбутніх педагогів позашкільної освіти у ВНЗ. Крім цього учасники форуму, серед яких були органи влади, навчальних, наукових і громадських організацій, обмінялись досвідом у сфері позашкільної освіти.

По закінченню зборів всі учасники отримали хороший настрій, Биковська О. В., Президент Асоціації позашкільної освіти, ректор Інституту екології економіки і права, завідувач кафедри позашкільної освіти НПУ ім. М. Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор вручила свідоцтва про участь.