Розпочалися курси підвищення кваліфікацій директорів обласних та районних центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів

З 16 січня 2017 р. у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет  менеджменту освіти» за очною формою навчання розпочалися курси підвищення кваліфікації директорів обласних та районних центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді (куратор-тьютор групи Н.В. Гордієнко). Під час навчання слухачі відвідали заняття згідно з навчально-тематичним планом. Освітній процес здійснювали викладачі кафедр психології управління, філософії і освіти дорослих, державної служби та менеджменту освіти, університетської освіти і права, відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій.

За підтримки Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (в. о. директора Савченко Н. В. та завідувач відділу Колодько Н. І.) 18 січня 2017р., напередодні свята Водохрещі, було проведено виїзне заняття на базі музею української природи, архітектури та побуту, центру народознавства «Козак Мамай», під час якого слухачі поповнили свій багаж краєзнавчих знань новою цікавою інформацією.

На базі середньої школи № 102 (директор – Кочубей І. М.) була проведена конференція з обміну досвідом. Директори центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді побачили на практиці, як готують дітей до змагань та туристичних забігів у цій школі.

27 січня 2017 р. відбувся успішний захист випускних робіт, по завершенні якого слухачам було вручено свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

Успіхів вам, шановні колеги на професійній ниві!