У Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти з 15 по 19 лютого 2016 року відбувся перший етап курсів підвищення кваліфікації

У Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України з 15 по 19 лютого 2016 року відбувся перший етап курсів підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою навчання слухачів категорії «методисти районних (міських) навчально-методичних кабінетів (центрів) психологічної служби системи освіти».

Під час проведення першого (очного) етапу підвищення кваліфікації з слухачами вищезазначеної категорії, проводились заняття відповідно до навчально-тематичного плану.

Також відбулися зустрічі з доц. В. О. Киричуком в Інституті обдарованої дитини та з проф. В. Г. Панком, директором Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи.

Крім того, слухачі стали ініціаторами та активними учасниками культурологічних заходів щодо знайомства з науковим та духовно-мистецьким потенціалом столиці України. Зокрема, відвідано Свято-Покровський монастир, Національний художній музей України, оперний театр, взято участь в екскурсії по м. Києву.