У Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти завершено проходження курсів підвищення кваліфікації за кураторством професора кафедри А.С. Москальової

Слухачі категорії   «Практичні психологи (соціальні педагоги) системи освіти»

Практичні психологи (соціальні педагоги) системи освіти – це ланка психологічної служби, яка безпосередньо здійснює психологічну діяльність на місцях. Під час захисту випускних робіт було захищено різноманітну тематику, яка стосувалася різних категорій навчально-виховного процесу закладів освіти. Це і дослідження психологічної  готовності дітей шестирічного віку до навчання у в умовах Нової української школи, а також вивчення психологічних особливостей «важких підлітків» та методи профілактики їх девіантної поведінки та ін.   Також слухачі відмітили необхідність  організації психологічної просвіти педагогів та ролі сім'ї  у психо-корекційній роботі з дітьми.