УСПІШНЕ ЗАКІНЧЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

У період з 13.03.2017 р. по 13.10.2017 р. завершила курси підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою навчання об’єднана група за категорією «директори (резерв директорів) ПТНЗ з проблеми «Психолого-педагогічні засади розвитку конкурентоздатності майбутніх робітників» та заступники директорів з навчально-виховної роботи ПТНЗ з проблеми «Психолого-педагогічні засади розвитку конкурентоздатності майбутніх робітників». Опікувалась слухачами кафедра психології управління (куратор-тьютор групи – доцент, кандидат психологічних наук, доцент кафедри Нежинська Олена Олександрівна).

Заняття проводились згідно з навчально-тематичного плану. Традиційно кафедрою було запропоновано слухачам-психологам брати участь у тематичних конференціях, а також обговорено можливості подальшої професійної творчої співпраці та взаємодії. Відбулися захист випускних творчих робіт, а також урочисте вручення свідоцтв підвищення кваліфікації.

Вітаємо слухачів групи та щиро бажаємо у подальшому творчих успіхів та професійного вдосконалення!