Успішне завершення виїзних курсів підвищення кваліфікації

Із 19.09. по 24.09.2016 року успішно завершено ІІІ етап (заключний) курсів підвищення кваліфікації для керівників (консультантів) обласних, районних (міських ) психолого-медико-педагогічних консультацій

Організацію освітнього процесу очно-дистанційних курсів підвищення кваліфікації здійснює кафедра психології управління Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Мета виїзних очно-дистанційних курсів підвищення кваліфікації

– задоволення освітніх потреб слухачів, приведення їхньої фахової та посадово-функціональної компетентності у відповідність до суспільних і освітніх викликів, ринку праці.

Освітньо-професійною програмою курсів підвищення кваліфікації було передбачено індивідуальну освітню траєкторію навчання кожного слухача за соціогуманітарним, управлінським, професійно орієнтованим і функціонально-фаховим модулями.

Зміст підвищення кваліфікації був максимально наближений до запитів і професійних проблем слухачів та реалізовувався в зручному для них режимі. Основними видами занять стали спецкурси, навчальні тренінґи, дистанційні заняття в синхронному (on-line) та асинхронному (off-line) режимі, дистанційні консультування, виїзні заняття тощо.